Ik heb in de witte boekenwinkel een superlelijk blauwe weekplanner gekocht en dacht hier moet ik iets van kunnen maken. Ik heb papier van Cosmo Cricket gebruikt. De stempels zijn van Design Lisbet de Rakle serie. Het woord PLANNER heb ik met clearstempels gemaakt en met goudkleurig embossingpoeder bestrooit. Dan even boven het broodrooster houden. Ik heb nog een heat tool op mijn verlanglijstje staan. De streep aan de onderkant heb ik gemaakt met Pebbles Inc Stencils Fancy Frills en Distress Inkt. Het jaartal is gemaakt met Quickutz Sunshine alfabet.
Ik heb de kalender wel vier keer op de foto gezet om hem er toch goed op te krijgen met deze donkere dagen, maar het is nu toch gelukt.
A new Planner for 2008. Now we know in our family who is where at dinnertime. I also know who to send a self-made card for his/her birthday.