Nog bedankt voor alle lieve en leuke reacties op mijn vorige blog berichten. Ik vind het altijd heel leuk om ze te lezen.
Ik vind het heel fijn dat er een poosje geleden nieuwe PanPastel kleuren zijn uitgekomen. Ik ben vooral fan van de mooie pasteltinten die er nu zijn. Ik heb gewerkt op het Mixed Media Paint on papier van 250 gr en Schut 225gr. Dit ging op allebei prima.
Op alle kaarten heb ik de SL Clear Stamp Magnolia Essentials nr.739 gebruikt. Verder heb ik verschillende Magnolia stempels die heb ik maar eens opgezocht. De eerste twee zijn gemaakt met de Magnolia of tulpenboom van CraftEmotions.
Voor de onderste heb ik van Altenew Dotted Blooms en van Lesia Zgharda Magnolia Blossoms gebruikt. Verder heb ik voor deze kaarten verschillende technieken van de FBL van Miranda gebruikt. Je kunt ze hier vinden samen met heel veel andere inspiratie.
Ik wacht nog even met het maken van teksten op de kaarten. Waarschijnlijk doe ik dat op vellum dan blijven de bloemen tenminste zichtbaar.
Bedankt voor je bezoekje. Groetjes Marja
11 opmerkingen:
wow wat mooi dit. ik heb er nog nooit mee gewerkt met PanPastels.
groet Alma
Hoi Marja, wat zijn deze kaarten prachtig geworden. Heel mooi met de pan pastels. Ik weet eigenlijk niet goed wat het is, inkt of een soort krijt? Maar dat jij er wel raad mee weet kan ik zien. Sjonge, heel mooi.
En slim om er nog geen teksten op te doen. Zo heb je weer een mooi voorraadje.
Heel mooi deze kaarten.
Prachtige kaarten in hele mooie zachte kleuren! Super mooi gemaakt. groetjes, Marlies
Wat een mooie kleuren heb je voor die prachtige bloemen gebruikt Marja. Het zijn hele mooie kaarten en handig om later een tekst toe te voegen want dit soort kaarten is voor zo veel gelegenheden bruikbaar. Zo heb je steeds iets op voorraad.
Lieve groetjes Miranda
Prachtige kaarten heb je gemaakt.
Groetjes Miranda
Beeldschone kaarten allebei in heel mooie zachte tinten en met de mooie magnolia's! Pan pastel heb ik niet. Ik weet wel wat het is , maar heb al zo veel spullen, dat ik echt een grens moet trekken bij wat wel en wat niet.
Wat een prachtige magnoliakaarten heb je gemaakt. Ik heb veel Pan Pastel, maar gebruik het weinig. Heb dus besloten de nieuwe kleurtjes niet aan te schaffen.
Ze zijn prachtig Marja 😍Heb ook altijd moeite tekst erop te plaatsen als het zo'n mooi geheel is. Binnenkant van de kaart is ook een mogelijkheid dan toch.
Prachtige kaarten Marja,. Geweldig mooi gemaakt. Groeten Trijntje
Echt prachtig die pastelkleuren, mooie kaarten!
groetjes van Ank
Een reactie posten